Знижка 15% на всі продукти GH-Parts
Ваш постачальник елементів підвіски


067-758-80-07
050-363-87-60

ПІДБІР ПО VIN-КОДУ

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

ГАРАТНІЯ ВІД ВИРОБНИКА !!!

Гарантія на амортизатори GH-Parts - 2 роки, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ПРОБІГУ, поширюється за таких умов:

1. Амортизатори встановлені на авторизованих або НЕ авторизованих сервісах (наявність акта виконаних робіт з печаткою і зазначенням виконаних робіт, дати їх проведення і пробігу автомобіля - ОБОВ'ЯЗКОВО).

2. На автомобіль встановлено 2 або 4 нових амортизатора, попарно на вісь, при цьому замінені захисні комплекти (пильник і відбійник).

Споживач повідомлений, що амортизатор, як один з ключових елементів забезпечення безпеки, повинен бути встановлений в точній відповідності з вимогами установки амортизатора, які затверджуються підприємством-виробником. Будь-яка некваліфікована установка амортизаторів не тільки збільшує ризик при експлуатації амортизатора, але може привести до передчасного виходу з ладу амортизатора і, можливо, інших елементів підвіски автомобіля. Гарантійний термін обчислюється від дати придбання амортизаторів Споживачем.

Увага! Гарантійні умови зберігаються тільки при постійній обов'язковій діагностиці ходової частини автомобіля кожні 20 000 км автосервісом, який проводив монтаж амортизаторів.

Відмітки про діагностику повинні позначати, що стан ходової частини відповідає нормі або що зроблені відповідні роботи по заміні вийшовших з ладу деталей ходової частини.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

При виникненні гарантійного випадку, покупцеві необхідно надати амортизатори для проведення технічної експертизи на термін від 5 до 30 робочих днів, а також пакет наступних документів:

- Акт виконаних робіт по монтажі амортизаторів (видається на СТО після проведення робіт);

- Акт виконаних робіт по демонтажі амортизатора, який вийшов з ладу (видається на СТО після проведення робіт);

- Дефектувальна відомість амортизатора, який вийшов з ладу (видається на СТО після проведення дефектувальних робіт);

- Гарантійний талон (якщо надавався в комплекті з амортизаторами) з відмітками про діагностику ходової частини кожні 20000 км пробігу, при відсутності гарантійного талона - Акти виконаних робіт СТО яке проводило діагностику ходової частини.

 

ВАЖЛИВО! Рекламаційна заява не приймається, якщо амортизатор має механічні пошкодження або конструкційні зміни, а також при відсутності відповідних документів з СТО про монтаж / демонтаж амортизатора.

ГАРАНТІЯ НЕ ПОКРИВАЄ:

- Витрати на монтаж / демонтаж запчастини.
- Витрати на стоянку несправного автомобіля.
- Витрати на буксирування або евакуацію.
- Витрати на дорогу, проживання, харчування.
- Витрати на заправку автомобіля.
- Витрати на компенсацію шкоди завданої несправністю запчастини.
- Втрати часу, шкоди діловій активності власника.