Знижка 15% на всі продукти GH-Parts
Ваш постачальник елементів підвіски


067-758-80-07
050-363-87-60

ПІДБІР ПО VIN-КОДУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС

GH-Parts - європейська компанія, котра спеціалізується на виробництві та реалізації запасних частин для легкових, комерційних авто різних марок та модифікацій. Бренд офіційно представлений у багатьох країнах Північної та Південної Америки, Європи, у тому числі й в Україні. Ми здійснюємо постачання продукції GH безпосередньо з виробництва, тому гарантуємо оригінальну якість товару і найкращі ціни.

Які запчастини GH для підвіски Ви можете купити у нас?

 

Амортизатори GH-Parts мають найвищу якість та забезпечують максимальний комфорт водіння. Завдяки впровадженню новітніх технологій виробництва та автоматизації більшості технологічних процесів, амортизатори GH Parts повністю відповідають вимогам виробників авто і є якісною альтернативою “рідним” запчастинам. В нашому магазині Ви можете знайти понад 975 видів амортизаторів GH, призначених для найбільш поширених моделей авто.

 

 

 

Пружини GH-Parts відрізняються довговічністю та здатністю тривалий час зберігати початкові характеристики. Виготовлені із загартованої сталі найвищої якості. Завдяки холодному прокату і порошковому покриттю досягається максимальна стійкість до корозії та деформацій.

 

 

 

Важелі (ричаги) підвісок GH-Parts виготовляються методом лиття під високим тиском з чавуну та легких сплавів. Їх форма та технічні характеристики повністю відповідають параметрам оригінальних запчастин, які встановлюються на автомобілях під час виробництва. Процес виробництва важелів жорстко контролюється на всіх етапах, саме тому Ви отримуєте найвищу якість за помірні ціни.

 

 

 

Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • європейську якість оригінальних запчастин GH Parts;

  • постачання товару від виробника;

  • найнижчі роздрібні ціни на ринку;

  • вигідні умови співпраці для магазинів автозапчастин, СТО, сервісних центрів, АТП;

  • оперативну доставку замовлень у всі регіони України, а також можливість покупки товару в нашому магазині у Львові;

  • широкий асортимент амортизаторів, пружин, важелів майже для 3 тис. моделей авто;

  • доставка позицій за індивідуальним запитом та виконання крупних оптових замовлень протягом 14 днів;

  • офіційну гарантію від виробника на всі запчастини, куплені у нас (для кожного типу запчастин передбачений індивідуальний гарантійний термін).

 

Співпрацюючи з нами, Ви відразу відчуєте переваги роботи з європейською компанією!